پیام فرستادن
تماس با ما
Aimee Wang

شماره تلفن : +86 13308639527

WhatsApp : +8613308639527

آزمایشگاه سیار PCR چیست؟ فرصت یا ماجراجویی؟

December 22, 2020

PCR چیست؟

 

واکنش زنجیره ای پلیمراز (PCR) روشی برای تقویت یک توالی هدف از اسید نوکلئیک پس زمینه است.راهی برای ساختن تعداد زیادی کپی از DNA.

آخرین اخبار شرکت آزمایشگاه سیار PCR چیست؟ فرصت یا ماجراجویی؟  0

اجزای اصلی PCR
• DNA هدف (مثال: DNA محیطی)
• 2 پرایمر (طول 20-30 nts)
• dNTP ها
• DNA پلیمراز مقاوم در برابر حرارت
• Mg2+ (کوفاکتور برای DNA پلیمراز)

آخرین اخبار شرکت آزمایشگاه سیار PCR چیست؟ فرصت یا ماجراجویی؟  1

آزمایشگاه PCR که به عنوان آزمایشگاه تکثیر ژن نیز شناخته می شود، از تکنیک های بیولوژی مولکولی برای تکثیر قطعات DNA استفاده می کند که می تواند به عنوان تکثیر DNA ویژه در خارج از ارگانیسم نیز در نظر گرفته شود.با استفاده از سیستم ردیابی ژن برای درک محتوای ویروس در بدن انسان، دقت این آزمایش می تواند به سطح نانومتری برسد.

آزمایشگاه PCR الزامات سختگیرانه ای در مورد دما ندارد.با توجه به انسانی شدن آزمایشگاه، بدن انسان در دمای محیط (18 ℃ تا 25 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 50٪) احساس راحتی بیشتری می کند.بنابراین، آزمایشگاه PCR باید اقدامات مختلفی را انجام دهد تا اطمینان حاصل شود که دما و رطوبت محیط در محدوده خاصی کنترل می شود.


استآخرین اخبار شرکت آزمایشگاه سیار PCR چیست؟ فرصت یا ماجراجویی؟  2
در حال حاضر، بیمارستان‌های ثانویه داخلی اساساً پروژه‌های آزمایشگاهی بازرسی تقویت ژن را انجام می‌دهند و طراحی و ساخت آزمایشگاه‌های PCR بیش از پیش مورد توجه جامعه پزشکی قرار گرفته است.با توجه به فرآیند آزمایشی، عملکرد اتاق ها منطقه آماده سازی نمونه، منطقه آماده سازی نمونه، منطقه تقویت ژن و منطقه تجزیه و تحلیل محصول است.هیچ الزامی برای تمیزی در این منطقه وجود ندارد.پاکیزگی تصفیه.

 

ایستگاه کاری تشخیص سریع PCR یک سلاح جادویی برای بهبود زمان تشخیص و صرفه جویی در هزینه ساخت یک آزمایشگاه است.بنابراین مفهوم نمونه برداری فوری و تشخیص فوری رایج شد.

 

گزارش نتیجه آزمایش ظرف 30 دقیقه از دستگاه برای اجرای آزمایش پس از پردازش نمونه صادر می شود.