پیام فرستادن
تماس با ما
Aimee Wang

شماره تلفن : +86 13308639527

WhatsApp : +8613308639527

چاپ مقوا راه راه - تصحیح جوهر چاپ فلکسو، تصحیح جوهر چاپ افست

August 17, 2022

کاربرد
در تولید چاپ کاغذ از چاپ افست استفاده می شود.محصولی با کیفیت مشابه را می توان بر روی پرس فلکسوگرافی تولید کرد.تاکنون این فناوری عمدتاً برای تولید بسته بندی در نظر گرفته شده است.در ایالات متحده بیشتر از روسیه استفاده می شود.آنها کتاب، مجلات، روزنامه، پرده، پرده، فرش و طرح های چاپی را با استفاده از چاپ فلکسو تولید می کنند.

در آینده از این فناوری در تولید سوغاتی، بسته بندی، چاپ، رسانه های تبلیغاتی و تزئینات در کشورمان استفاده گسترده ای خواهد شد.او متوجه چاپ دیجیتال نمی شود زیرا این دو روش مشکلات مختلفی را حل می کنند.ماشین های چندوظیفه ای پیشرفته تر ظاهر می شوند.نواقص روش برطرف شده و از مزایا استفاده خواهد شد.

 

بهره وری
چاپ فلکسوگرافی هزینه بسته بندی، چاپ و سایر محصولات چاپی را کاهش می دهد.فرم رنگ شده ارزان است.در حین کار می توانید طول و عرض تصویر را تغییر دهید.چاپ فلکسو یک فناوری کارآمد و مقرون به صرفه در مقایسه با چاپ افست است.

بهره وری یک پرس افست به اندازه الگو بستگی ندارد.اگر اندازه تصویر را کاهش دهید، سرعت انتشار تغییر نمی کند.هنگامی که اندازه الگو در دستگاه چاپ فلکسوگرافی تغییر می کند، سرعت کار افزایش می یابد.

 

مقایسه کارایی:
چاپ آفست.بهره وری - 13000 چاپ در ساعت.پرسنل - 3-4 نفر.
چاپ فلکسوگرافی.بهره وری - 21000 چاپ در ساعت.کارکنان - 1-2 نفر.
با چاپخانه های فلکسو، چاپخانه ها سود بیشتری به دست خواهند آورد.نرخ انتشار افزایش خواهد یافت.انجام افزایش حجم سفارش و کاهش هزینه های نیروی کار برای کارکنان امکان پذیر خواهد بود.

 

فن آوری
برای اجرای الگو از فرم های انعطاف پذیر و رنگ های کم ویسکوزیته استفاده می شود.مواد مختلفی را می توان به عنوان حامل استفاده کرد:

کاغذ رنگی یا سفید با هر بافت و تراکمی.
مقوا (روکش دار، چند لایه، راه راه و غیره)
کاغذ یا فیلم خود چسب.
فویل فلزی.
مواد پلیمری مختلف
رسانه های خشن و نامنظم، از جمله پارچه.


این فناوری به شما اجازه می دهد تا الگوهای یکنواخت و شفاف را حتی بر روی سطوح حساس مانند لایه های فوق نازک اعمال کنید.از چاپ فلکسوگرافی برای بسته بندی، چاپ، ساخت سوغاتی استفاده می شود.چاپ افست فقط برای محصولات کاغذی مناسب است.به شما اجازه نمی دهد که الگوها را روی پارچه، مقوای راه راه و سایر مواد غیر استاندارد اعمال کنید.

 

                                                                                                            ---------Wuhan Bonnin Technology Ltd. (تولید کننده - تصحیح جوهر چاپ فلکسو، تصحیح جوهر چاپ افست)